- Počasí
- Egypt
- Kafr el-Sheikh
- Shamshīrah
Aktuální počasí Shamshīrah
Aktuální počasí přímo pro město Shamshīrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
