- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Shaluoping
Aktuální počasí Shaluoping
Aktuální počasí přímo pro město Shaluoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
