- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Shaling
Aktuální počasí Shaling
Aktuální počasí přímo pro město Shaling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
