- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Shāhlizār
Aktuální počasí Shāhlizār
Aktuální počasí přímo pro město Shāhlizār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
