- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Shaheba
Aktuální počasí Shaheba
Aktuální počasí přímo pro město Shaheba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
