Aktuální počasí Shahdādī
Aktuální počasí přímo pro město Shahdādī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
