- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Shaghālī
Aktuální počasí Shaghālī
Aktuální počasí přímo pro město Shaghālī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
