- Počasí
- Omán
- Al Batinah North
- Shafān
Aktuální počasí Shafān
Aktuální počasí přímo pro město Shafān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 35°C |
