Aktuální počasí Shabīb
Aktuální počasí přímo pro město Shabīb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 32°C |
