Aktuální počasí Sézanne
Aktuální počasí přímo pro město Sézanne. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
