- Počasí
- Arménie
- Gegharkunik
- Sevan
Aktuální počasí Sevan
Aktuální počasí přímo pro město Sevan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 2°C |
