- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Seulingen
Aktuální počasí Seulingen
Aktuální počasí přímo pro město Seulingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 31. 3. (22:00) do 1. 4. (09:00)
Náledí
Platí do 1. 4. (09:00)
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
