Aktuální počasí Settimo Milanese
Aktuální počasí přímo pro město Settimo Milanese. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 14. 5. (08:00) do 14. 5. (20:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
