Aktuální počasí Settimo
Aktuální počasí přímo pro město Settimo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 5. (08:00) do 2. 5. (16:00)
6°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
