- Počasí
- Maroko
- Marrakesh-Safi
- Setti Fatma
Aktuální počasí Setti Fatma
Aktuální počasí přímo pro město Setti Fatma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
