- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Sesser
Aktuální počasí Sesser
Aktuální počasí přímo pro město Sesser. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
