- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Seslavl’
Aktuální počasí Seslavl’
Aktuální počasí přímo pro město Seslavl’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
