- Počasí
- Portugalsko
- Porto
- Serzedo
Aktuální počasí Serzedo
Aktuální počasí přímo pro město Serzedo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 27. 5. (10:00) do 28. 5. (19:00)
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
