- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Séry-lès-Mézières
Aktuální počasí Séry-lès-Mézières
Aktuální počasí přímo pro město Séry-lès-Mézières. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 30. 5. (00:00) do 31. 5. (00:00)
Vysoké teploty
Platí do 30. 5. (00:00)
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
