Aktuální počasí Servian
Aktuální počasí přímo pro město Servian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
Silný déšť a povodně
Platí od 4. 5. (00:00) do 5. 5. (00:00)
Povodně
Platí do 4. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
