- Počasí
- Arménie
- Vayots Dzor
- Sers
Aktuální počasí Sers
Aktuální počasí přímo pro město Sers. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 4°C |
