- Počasí
- Francie
- Île-de-France
- Serris
Aktuální počasí Serris
Aktuální počasí přímo pro město Serris. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 4. 5. (00:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
