Aktuální počasí Serra San Bruno
Aktuální počasí přímo pro město Serra San Bruno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 29. 5. (20:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
