- Počasí
- Indonésie
- Západní Jáva
- Serpong
Aktuální počasí Serpong
Aktuální počasí přímo pro město Serpong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 27°C |
