- Počasí
- Rusko
- Mariy-El Republic
- Sernur
Aktuální počasí Sernur
Aktuální počasí přímo pro město Sernur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
