- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Serî Duanzeṟo
Aktuální počasí Serî Duanzeṟo
Aktuální počasí přímo pro město Serî Duanzeṟo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
