- Počasí
- Ukrajina
- Transcarpathia
- Serednye
Aktuální počasí Serednye
Aktuální počasí přímo pro město Serednye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
