- Počasí
- Turecko
- Diyarbakır
- Serçeler
Aktuální počasí Serçeler
Aktuální počasí přímo pro město Serçeler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
