- Počasí
- Ukrajina
- Ivano-Frankivsk Oblast
- Serafintsi
Aktuální počasí Serafintsi
Aktuální počasí přímo pro město Serafintsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
