- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Septimus
Aktuální počasí Septimus
Aktuální počasí přímo pro město Septimus. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
