- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Seosongwon
Aktuální počasí Seosongwon
Aktuální počasí přímo pro město Seosongwon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
