- Počasí
- Itálie
- The Marches
- Senigallia
Aktuální počasí Senigallia
Aktuální počasí přímo pro město Senigallia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 13. 5. (08:00) do 13. 5. (20:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 18°C |
