Aktuální počasí Șendreni
Aktuální počasí přímo pro město Șendreni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 22. 5. (06:00) do 22. 5. (21:00)
Bouřky
Platí do 22. 5. (22:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
