Aktuální počasí Sémpronas
Aktuální počasí přímo pro město Sémpronas. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 16°C |
