- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Sêl’zaī
Aktuální počasí Sêl’zaī
Aktuální počasí přímo pro město Sêl’zaī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 19°C |
