- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Selūkī
Aktuální počasí Selūkī
Aktuální počasí přímo pro město Selūkī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
