- Počasí
- Rusko
- Arkhangelskaya
- Selo
Aktuální počasí Selo
Aktuální počasí přímo pro město Selo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
