- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Selište
Aktuální počasí Selište
Aktuální počasí přímo pro město Selište. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 24. 5. (00:00) do 25. 5. (00:00)
Silný déšť
Platí do 24. 5. (00:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
