Aktuální počasí Seh Sār
Aktuální počasí přímo pro město Seh Sār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 11°C |
