- Počasí
- Afghánistán
- Kundúz
- Seh Darak
Aktuální počasí Seh Darak
Aktuální počasí přímo pro město Seh Darak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
