- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Sefīdābeh
Aktuální počasí Sefīdābeh
Aktuální počasí přímo pro město Sefīdābeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
