- Počasí
- Alžírsko
- Souk Ahras
- Sedrata
Aktuální počasí Sedrata
Aktuální počasí přímo pro město Sedrata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
