- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Sedae
Aktuální počasí Sedae
Aktuální počasí přímo pro město Sedae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
