- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Seck
Aktuální počasí Seck
Aktuální počasí přímo pro město Seck. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 4. (18:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
