Aktuální počasí Seč
Aktuální počasí přímo pro město Seč. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
