Aktuální počasí Sebentiškis
Aktuální počasí přímo pro město Sebentiškis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 28. 5. (18:00)
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
