- Počasí
- Filipíny
- Western Visayas
- Sebaste
Aktuální počasí Sebaste
Aktuální počasí přímo pro město Sebaste. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 27°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
