- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Searingtown
Aktuální počasí Searingtown
Aktuální počasí přímo pro město Searingtown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
