- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Schutterwald
Aktuální počasí Schutterwald
Aktuální počasí přímo pro město Schutterwald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
