- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Schutterwald
Aktuální počasí Schutterwald
Aktuální počasí přímo pro město Schutterwald. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
